Hakkımızda

Profesyonel nakliyat hizmetleri ile birlikte artık taşınma gibi oldukça meşakkatli olan süreci rahat ve konforlu bir şekilde atlatabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Malatya’da uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız Rüya Nakliyat, siz değerli Malatyalılara en uygun koşullarda sorunsuz ve güvenli bir taşınma imkanı sunuyor. Kurulduğu uzun yıllardan beri her zaman siz değerli müşterilerimizin maksimum seviyede memnuniyeti odaklı hizmet yaklaşımıyla faaliyet gösteriyoruz. Bu şekilde hem bireysel hem de kurumsal alanda tüm müşterilerimiz için en yüksek memnuniyet standartlarını yakalamayı başarıyoruz. En gelişmiş teknolojiyi Malatya evden eve nakliyat hizmetlerimizde aktif şekilde kullanarak, hem eşyalarınızın taşınmasında yüksek güvenliği sağlıyoruz hem de çok daha süratli bir şekilde taşınmayı tamamlayabiliyoruz.

Malatya Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Nakliye uygulamalarında eşyalarınızın güvenliği her zaman birinci önceliğimiz konumunda bulunuyor. Bu nedenle eşyalarınızın güvenliğini sağlamadan asla ama asla taşıma işlemini gerçekleştirmemekteyiz. Malatya Evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınız için gerekli olan güvenlik önlemlerini gelişmiş teknoloji ürünü sistemler ve birinci sınıf kaliteye sahip ambalajlama malzemeleri ile sağlamaktayız. Bununla birlikte aldığımız güvenlik önlemlerine yönelik olarak nakliyat sigortası da uygulamaktayız. Rüya Nakliyat olarak Malatya’da tüm evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetlerimizi sigortalı olarak sunmaktayız. Sigortalı nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tüm eşyalarınızın güvenliği yasal güvence altında bulunmaktadır. Aynı zamanda da nakliyat hizmetlerimize istinaden siz değerli müşterilerimize verdiğimiz taahhütlerimizde sigortamız kapsamında bulunmaktadır.

Nakliyat Sözleşmesi

Kurumsal hizmet anlayışı ilkelerine her zaman bağlı kalarak nakliye çözümleri sunmaktayız. Bu kapsamda hem güvenli ve şeffaf hem de kaliteli bir Malatya evden eve nakliyat hizmeti için nakliyat sözleşmesi hazırlamaktayız. Hazırladığımız nakliyat sözleşmemiz ile taahhütlerimizi yasal güvence altına alıyoruz. Bununla birlikte nakliye hizmetlerimiz süresince herhangi bir sürpriz durumla karşı karşıya kalarak, mağduriyet yaşamanıza neden olabilecek hususların söz konusu olmamasını güvence ediyoruz. Firmamızın alanında uzman ve deneyimli taşıma ekipleri ve destek ekipleri tarafından gerçekleştirilen taşıma işlemlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaralarımızı 7/24 kesintisiz olarak arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir