Malatya Eşya Paketleme

Profesyonel Malatya eşya paketleme hizmetlerimiz ile eşyalarınızın en güvenli şekilde yeni evinize taşınmasını gerçekleştirebilmekteyiz. Taşınmak geçmişten beri herkes açısından ciddi bir külfet ve stres oluşturan bir işlemdir. Özellikle de modern çağ standartlarından uzak imece usulü yapılan taşıma işlemlerinde eşyalar kayboluyor ya da tahrip oluyor. Bu durumda tüketici açısından çok ciddi maliyetlere ve mağduriyetlere neden oluyor. Çünkü eşyaların maddi değeri kadar manevi değeri de bulunuyor.

Uzun yıllardır Malatya’da faaliyet gösteren firmamız Rüya Nakliyat, bu hususun bilincinde hizmetlerini şekillendirmektedir. Bu nedenle de Rüya Nakliyat olarak Malatya’da gerçekleştireceğiniz tüm taşınma işlemlerinde her zaman eşyalarınızın güvenliğini birinci önceliğimiz olarak tutuyoruz. Dolayısı ile eşyalarınızın fiziki güvenlik koşullarını sağlamadan asla taşıma işlemine başlamamaktayız. 

Kaliteli Malatya Eşya Paketleme

Eski dönemlerde imece usulü gerçekleştirilen taşıma işlemlerinde eşyalar çevreden bulunan karton kutular ile paketleniyordu. Bu durumda çoğu zaman korumanın yetersiz kalmasına ve illa ki eşyaların tahrip olmasına neden oluyordu. Firmamız Rüya Nakliyat bu tip yaklaşımlardan kaçınarak, sadece eşyalarınıza özel paketleme malzemeleri kullanmaktadır.

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilmiş ve birinci sınıf kaliteye sahip olan özel ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz. Bu ambalajlama malzemelerinde de her zaman eşyalarınızın niteliklerine uygun olmasına ayrıca önem gösteriyoruz. Bu şekilde gerçekleştirdiğimiz Malatya eşya paketleme işlemleri sayesinde eşyalarınız tüm taşınma sürecinde karşı karşıya kalabileceği risklere karşı koruma altında bulunmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Siz değerli müşterilerimizin eşyalarının taşınması sırasında en yüksek güvenlik önlemlerini sağlayabilmek adına profesyonel Malatya eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerimizde eşyalarınızın ağırlık, nitelik, boyut ve şekil gibi kriterlerine göre farklı ambalajlama malzemeleri kullanmaktayız. Söz konusu ambalajlama malzemelerinin taşıma randevu tarih ve saatinde hazır bulunması için önceden inceleme gerçekleştirmekteyiz. Bu inceleme kapsamında da siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz desteği veriyoruz.

Uzman eksperlerimiz tarafından gerçekleştirilen ekspertiz çalışması kapsamında tüm eşyalarınız tek tek incelenerek, özellikleri ile birlikte kayıt altına alınır. Mobilya, mutfak eşyaları, beyaz eşya ve diğer elektronik ürünler gibi gruplandırmalar ile en uygun olan ambalajlama malzemelerini belirlemekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen bizimle iletişime geçerek Malatya şehir içi nakliyat ve Malatya şehirler arası nakliyat alanında destek alabilirsiniz.